referencE

Obchodní Centrum
Nový Smíchov

PRAHA, ČR

Prováděli jsme kompletní rekonstrukci interiéru, nábytkových elementů a navigačního systému v celé obchodní pasáži Nový Smíchov. Jednalo se o první skutečně inovativní architekturu obchodních prostor u nás. Poprvé jsme použili korianu v interiéru v takovém rozsahu včetně litých korianových desek na toaletách. Mimo jiné jsme použili speciální technologii termoformingu pro ohýbání prvků různých materiálů a CNC frézování na místě. Byla zde také poprvé vystavěna vertikální zahrada.

Novodvorská Plaza

PRAHA, ČR

Vyřešili jsme nevyhovující a malý vstup do pasáže Novodvorská Plaza výměnou vstupních karuselových dveří.  Dodali jsme kompletní fit-out realitní kanceláře CHIRŠ, obchodu s koženým zbožím Edmins a provedli jsme přípravné práce na výstavbu obchodní jednotky C&A. Dětský koutek Time-Out je také naším dílem.

Kobe – Steak Gril
Sushi Restaurace

PRAHA, ČR

Kompletní výstavba interiéru restaurací, dle jasného architektonického zadání, vzniklo unikátní prostředí na Václavském náměstí a na Ovocném trhu.

Obchodní centrum
Rive Gauche

Charleroi, Belgie

V tomto obchodním centru jsme byli zodpovědní za 
kompletní dodávku fit-outu včetně nábytku a dalších designových prvků. Za zmínku stojí designová recepce z ohýbaného dřeva a dodávka sedacího nábytku v podobě kamenných valounů. 

Nemocnice v
Bourg en Bresse

FRANCIE

Ve městě, které je vyhlášeno grilovanými kuřaty jsme vyhráli tendr na montáž nemocničního nábytku v celém objektu nemocnice.

Hotel
Grandes Rousses

Alpe d’huez, Francie

Vyrobili jsme a namontovali nábytek s dalšími interiérovými prvky na míru do krásného rodinného hotelu v alpách.

Mediacité

Liege, Belgie

Podíleli jsme se na vybudování nových obchodních jednotek pro světoznámé značky, jako jsou Primark, HM, Kiabi či Zara.

Ostatní projekty

Prováděli jsme řadu menších zakázek. V případě zájmu Vám rádi poskytneme další reference.